3. FESTIVAL BRALNE ZNAČKE📚🤓

V petek, 19. 5. 2023, smo dopoldan zabeležili 3. Festival bralne značke. V sklopu kulturnega dne je nastopil Boštjan Gorenc PIŽAMA, ki nas je ponovno obiskal ob zaključku bralne sezone in tekmovanja za bralno značko 2023. Avtor je nastopil v dveh delih, in sicer najprej za učence razredne stopnje, potem pa za učence predmetne stopnje, vključno z zlatimi bralci Koroške. Skupaj je tako prireditvama prisostvovalo okoli 900 učencev in učiteljev. V kulturnem programu so nastopili tudi nekateri učenci naše šole: Tjaša Vogrin, Žiga Koroš, Neža Burja, Neža Krajnik, Neža Sušnik, Neža Štiftar in Ana Drevenšek, ki so se odlično opravili svoje delo👏💪👌🥰. Prireditev je v spremstvu vodstva spremljal tudi podžupan g. Stašo Lodrant, ki je mladim bralcem namenil nekaj pomembnih in spodbudnih besed oz. sporočil. Iskrena hvala avtorju, nastopajočim, gostom ter vsem ostalim, ki ste bili z nami, in na svidenje do naslednjega leta📚🤓.

Knjižničarka in koordinatorica 3. Festivala bralne značke

Mojca Pungartnik

ter ob 10.30 uri za predmetno stopnjo in ZLATE BRALCE sosednjih osnovnih šol …

Foto: FŠ