Spoštovani starši oz. skrbniki!

Ker je kar nekaj vprašanj na temo oddaljenega dostopa do informacij o otrokovem šolanju, pišem sledeče:

Na naši šoli imate že vrsto let možnost koriščenja e-redovalnice preko programa Lo.polis, podjetja LOGOS, ki ga je naša šola najela že pred leti (ko niti še ni bilo e-asistenta) …

Ponujajo Vam dva paketa: Brezplačni (okrnjen) in žal, kot je tudi pri drugih ponudnikih, plačljiv PRO paket:

Več na: https://www.lopolis.si/Parents

Zelo smo veseli vaših osebnih obiskov na šoli (v kolikor ni ovir), če pa se odločite za e-redovalnico, pa izpolnite izjavo, ki si jo lahko natisnete tukaj: izjava za pridobitev dostopa do e-redovalnice,

ali zaprosite zanjo v šoli in Vam jo natisnemo.

Po izpolnjevanju izjave le to pošljete po učencu na šolo v roke računalnikarju in dodeljen Vam bo dostop (up. ime in geslo). Ob prvi prijavi na portal lopolis.si spremenite geslo in se odločite za vrsto paketa.

Hvala za razumevanje!

F. Štrekelj