OBVESTILO (UČBENIŠKI SKLAD)

Zaradi preglednosti in lažje organizacije delitve bo IZPOSOJA učbeniških kompletov potekala po sledečem razporedu:

SREDA (1. 9. 2021):

2.- 5. razred (razdelijo učitelji)

9.a (5. ura)

9. b (4. ura)

9. c (3. ura)

ČETRTEK (2. 9. 2021):

8. a (3. ura)

8. b (2. ura)

8. c (5. ura)

PETEK (3. 9. 2021):

7.  a (3. ura)

7. b (2. ura)

7. c (1. ura)

PONEDELJEK (6. 9. 2021):

6. a (1. ura)

6. b (2. ura)

6. c (3. ura)

Učencem 2.- 5. razreda bodo učbenike razdelili razredniki, učenci 6.- 9. razreda pa jih bodo prišli iskati v knjižnico (gl. razpored delitve). Na dan delitve učbenikov naj bodo šolske torbe PRAZNE, da boste lahko učbenike odnesli domov.

Učenci predmetne stopnje prihajajo v knjižnico v manjši skupini (po 5 UČENCEV). Ob vstopu v knjižnico si morajo razkužiti roke in nadeti masko.

Opozorilo: Učenci so za izposojeno gradivo odgovorni. Učbenike si med seboj NE posojajo in NE zamenjujejo. V primeru poškodovanega ali izgubljenega učbenika je potrebno poravnati odškodnino v skladu s Pravilnikom o učbeniškem skladu.

Zaradi dela z učbeniškim skladom bo šolska knjižnica ZAPRTA, predvidoma do 13. 9. 2021.

IZPOSOJA ostalega knjižničnega gradiva bo do preklica potekala v skladu s priporočili NIJZ za preprečevanje širjenja COVID-19.

Želim vam uspešno in čim manj stresno šolsko leto 😊

Knjižničarka in skrbnica učbeniškega sklada