Dragi učenci, spoštovani starši.

V sredo, 1. 9. 2021, se prične pouk za učence osnovnih šol.
Vsakega učenca naše šole bo razrednik/čarka najkasneje do torka (31. 8. 2021) po mailu obvestil/a o uri prihoda v šolo, matični učilnici, kjer bo potekal pouk ter urniku za novo šolsko leto.

Starše prosimo, da v šolo prihajajo le zdravi učenci. Če je učenec oziroma njegov ožji družinski član bolan, naj učenec ostane doma.

Učence 3. triade obveščamo, da lahko teste za samotestiranje dvignete v lekarni od 31. 8. 2021 dalje, na podlagi potrdila o vpisu, ki ga dvignete na šoli. Učencu trenutno pripada 5 pet hitrih antigenskih testov na mesec, ki jih učenec, dijak oziroma njegovi starši ali zakoniti zastopniki pridobijo v lekarni po predložitvi kartice zdravstvenega zavarovanja.

Testiranje je prostovoljno.

Related Images:

(Skupno 447 obiskov, današnjih obiskov 1)