Spoštovani starši!

Od podjetja LOGOS iz Kranja, ki je izdelal in redno posodablja program Lo.polis, ki ga uporablja veliko slovenskih šol, smo dobili tole obvestilo:

Zadeve se bodo malo spremenile, saj dejansko brezplačna eRedovalnica ne bo več na voljo (za tiste, ki jo že imajo, bo verjetno to šolsko leto še brezplačna). Kasneje bosta na voljo dva paketa, plačljiv Lo.Polis PRO po ceni 26 eur (trenutno 13 eur) ter brezplačen Lo.Polis START, ki ima manjši nabor podatkov, ocene v tem niso zajete. TOČNE INFORMACIJE BOMO OBJAVILI, KO DOBIMO URADEN DOPIS IZ PODJETJA LOGOS. Šola ravno tako plačuje program Lo.polis po modulih, ki jih uporablja in nima nič s plačilom, ki ga boste morali plačati starši za ogled ocen in ostalih možnosti.

HVALA ZA RAZUMEVANJE!