V ponedeljek, 2. 9. 2024, je 1. šolski dan.

Učenci od 2. do 9. razreda se ob 8.00 zberete na šolskem dvorišču. S seboj prinesite šolsko torbo, copate, beležko ter peresnico.

Za učence vozače bodo organizirani šolski prevozi.

Sprejem prvošolčkov bo ob 9. uri pred šolo.

Urnike bodo staršem poslali (novi) razredniki preko novega informacijskega sistema LOPOLISPRO oz. jih dobijo učenci v prvih dneh pouka. Na šolski spletni strani so navodila za starše, kako pred el. komunikacijo s šolo uredite in potrdite svoje kontaktne podatke (telefon, mail). Če ste v zadnjem času spremenili svojo telefonsko številko, Vas vljudno prosimo, da to sporočite razrednikom v naslednjem tednu ali čimprej.

Morebitne težave bomo sproti reševali (potrditev kontaktnih podatkov staršev, dostop do novega inf. sistema LOPOLISPRO, urniki, …). HVALA ZA RAZUMEVANJE

Veselimo se srečanja z  vami in vam želimo uspešno šolsko leto 2024/25.

Kolektiv OŠ Franja Goloba Prevalje