Kaj smo delali?

V mesecu novembru smo si učenci POŠ Holmec v Mežici ogledali musical  Polna luna. Prvošolčki so sami pripravili sadno solato in se posladkali. Imeli smo tehniški dan, na katerem smo ustvarjali izdelke za božično novoletni bazar.

Mesec december nam je postregel s snežno odejo, uživali smo v zimskih radostih. Izdelali smo čisto prave Holmeške kroglice, ki so po kosilu zelo teknile. Udeležili smo se prireditve ob 60. letnici poimenovanja OŠ Franja Goloba Prevalje. Za našo novoletno jelko pred šolo smo izdelali okraske in jo okrasili. Za starše in krajane smo pripravili krajšo prireditev, obiskala sta nas Božiček in Dedek Mraz, ki sta nas obdarila, v spremstvu pa so bile še vile, škrata in pevka Nushy.

Ob dnevu samostojnosti in enotnosti smo si izdelali slovenske zastavice in se odpravili do spominskega obeležja na mejnem prehodu Holmec.

Učiteljice POŠ Holmec