Novo šolsko leto se je šele začelo, mi pa smo poleg rednega pouka počeli že marsikaj zanimivega. Tako smo tekli v naravi in ob tem uživali, se preizkusili na športnem poligonu, izdelali vetrnice za zdravje, se naučili vaj za ravno držo, sami sestavljali zdrav jedilnik in se spomnili, kako pomembno je skrbeti za zobe.

Ponovno smo se sprehodili po našem kraju pod vodstvom g. policista, ki nam je pomagal varno prečkati cesto in nas ponovno poučil o pomenu prometne varnosti.

Veliko smo tudi likovno ustvarjali, še posebej na Krojačkov dan, ki je stalnica naše šole, pa kljub temu vsako leto na novo zanimiv.

Podali smo se na ogled gledališke predstave Motovilčica in se razveselili knjig in zvezkov, ki smo jih prejeli v dar.

učiteljice iz POŠ Holmec