POSEBNO OBVESTILO O BREZPLAČNEM DOSTOPU

DO INTERAKTIVNIH GRADIV

Spoštovani!

v času izrednih razmer smo z mislijo na učence in vas, spoštovani učitelji, tudi v Mladinski knjigi sprejeli nekaj odločitev, s katerimi vam želimo pomagati, da bi ta čas preživeli mirno, a hkrati tudi učno učinkovito. Ker vam in staršem vaših učencev želimo olajšati delo, smo do nadaljnjega odprli dostop do vseh interaktivnih gradiv za vse – učitelje in učence. Omogočamo vam:

  • Brezplačen dostop do vseh interaktivnih učnih gradiv, učnih listov, preizkusov znanj na portalu www.ucimte.com. Če na portal še niste registrirani, se registrirajte na direktni povezavi TUKAJ.
  • Od ponedeljka, 16. marca 2020, naprej bodo imeli tudi vsi učenci brezplačen dostop do interaktivnih gradiv na portalu www.ucimte.com. Za uporabo ne bo potrebna registracija, dostop jim omogoča delo z interaktivnimi samostojnimi delovnimi zvezki, ki omogočajo preverjanje rešitev.
  • Brezplačen dostop do interaktivnih nalog za učence in učitelje na www.ucimse.com za utrjevanje znanja.

Prosim, obvestite starše, da je učencem na voljo ta interaktivna podpora ne glede na to, katera tiskana učna gradiva uporabljajo pri pouku.

Če vi kot učitelji v tem času potrebujete kakršnakoli tiskana učna gradiva, vam lahko pošljemo ogledne izvode. Naročite jih prek e-pošte ucbeniki@mkz.si. Poslali vam jih bomo po navadni pošti in vas povezali s strokovnim svetovalcem za vašo šolo.

Oglejte si katalog vseh učnih gradiv za osnovno in srednjo šolo.

Spremljajte nas prek spletne strani www.ucimte.com in prek obvestil na vaši e-pošti. Če boste karkoli potrebovali, da boste lažje premostili ta čas, nam sporočite na: ucbeniki@mkz.si.

Z mislijo na vas,

Uredništvo in promocija izobraževalnih vsebin založbe Mladinska knjiga

dr. Alenka Kepic Mohar

vodja Izobraževalnega založništva

in

Monika Jagodič Gobec

vodja sektorja Prodaja in promocija izobraževalnih vsebin

Če nas kadar koli potrebujete, smo vam sodelavci Uredništva in promocije izobraževalnih vsebin Mladinske knjige Založbe vedno na voljo. Lahko nas pokličete na 01 241 33 16 ali nam pišete na ucbeniki@mkz.si.

Predani kakovosti, zavezani znanju.

 

 

Related Images:

(Skupno 274 obiskov, današnjih obiskov 1)